Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Sekcija sportskih novinara Niša po 47. put izabrala je i nagradila najbolje sportiste, kolektive i istaknute sportske radnike.
Za najbolju sportistkinju za ovu godinu proglašena je Anastasija Nedeljković golman ŽRK „Naisa“, u najužem izboru za ovo priznanje bili su još i streličar SK „Niš“ Mihajlo Stefanović i džudistkinja DžK „Kinezis“ Nevena Milić.
Za najbolji sportski kolektiv proglašen je UŽKK „Student“, koji je ove godine nastupao u Evrokupu, prvi put posle 44 godine pauze u evropskim takmičenjima, u konkurenciji za ovo priznanje bili su još i SK „Josip Kolumbo“ i ŽRK „Naisa“.
U kategoriji mladih sportista laskavu titulu najbolje ponela je članica „Asteriks-a“ Tina Ninić, a u konkurenciji su još bili i strelac SK „Niš 1881“ Uroš Gajić i kik-bokser KBS „Konstantin“ Jovan Stevanović.
Specijalna priznanja dobili su selektor fudbalske reprezentacije Veljko Paunović, bivša kapitenka rukometne reprezentacije Andrea Lekić, legenda Zoran Tuta Živković, futsaler Mladen Kocić – Cipi, predsednik Atletskog saveza Srbije Slobodan Branković, odbojkaš Milutin Nejić i Sportski centar „Čair“. Dušan Jocić, novinar portala Mocart sport, je po mišljenju kolega „Sportski novinar godine“.
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.