Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
AJDOVŠČINA - Slovenačka kompanija Pipistrel proizvela je prvi električni avion na svetu, koji je dobio sertifikat Agencije EU za bezbednost vazdušnog saobraćaja (EASA), što znači da ispunjava bezbednosne standarde i da može da se koristi komercijalno.
Avion na baterije “Pipistrel Velis Elektro”, mali dvosed, namenjen je za obuku pilota, prenosi Rojters i dodaje da može da leti 50 minuta, i duže uz rezervno punjenje, što je tipično za upotrebu u školama letenja.
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.