EKSPRES VESTI

Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo


Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.


Email
Pošaljite nam Vašu priču na email
 Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. 

Traži 

Sviđa ti se ono što čitaš? Podeli ovu vest:
 
 

Mercedes Majkla Džordana se prodaje za 23 dolara

|

Različiti suveniri i predmeti poznatih ličnosti se često prodaju za stotine hiljada, pa čak i za milione dolara na aukcijama, ali ove nedelje će jedna srećna osoba dobiti priliku da kupi skupi automobil koji je nekada vozio Majkl Džordan za samo 23 dolara, simboličnu sumu u čast broja na njegovom dresu.

Jedan od najpoznatijih dragulja u njegovoj kolekciji bio je Mercedes-Benz S600 Lorinser iz 1996. godine, koji je prodao pre nekoliko godina i procenjen na 120.000 dolara.

 Nakon nekog vremena, novi vlasnik je pokušao da ga preproda, stavio na aukciju za 100.000 i dobio ponudu od čak 202.000 dolara, ali se kasnije ispostavilo da ponuđač nije imao novca da to plati, pa je sve propalo. .

Sada ga je vlasnik ponovo dao na prodaju, ali ne na aukciji gde bi ponovo dostigao šestocifrenu cenu, već bukvalno za 23 dolara.

Zainteresovani, pišu američki mediji, mogu se prijaviti na aplikaciji, gde će dobitnik prava na dobijanje ovog dela sportske istorije biti izabran žrebom za vrednost dnevnog trošenja u prodavnici.

Automobil je iz 1996. godine, njegov motor raspolaže sa 394 KS i 570 Nm, a do stotke stiže za 6,2 sekundi, ali zbog Lorinser tjuning paketa verovatno su te brojke i veće.

Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?

Verujemo da svako zaslužuje da razume svet u kojem živi. Takvo znanje pomaže stvaranju boljih građana, komšija, prijatelja, roditelja i vladara ove planete. Za produkciju dobrog novinarstva potrebni su resursi.

Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.

Najnovije

Kristijano Ronaldo najstariji starter u istoriji Mundijala

Portugalska fudbalska zvezda Kristijano Ronaldo nastavlja da pomera granice i ispisuje istoriju,…

15. teniser sveta otkazao Vimbldon

Italijanski teniser Lorenco Muzeti otkazao je učešće na predstojećem Vimbldonu u Londonu jer se…

Novo pojačanje crno-belih biće Derek Vilis

Partizan nastavlja da sklapa tim za sezonu 2026/27, a novo pojačanje crno-belih biće Derek…

Objavljeni rezultati najvećeg svetskog vinskog takmičenja: Među zemljama pobednicima brojna iznenađenja

„Nikada nije bilo bolje vreme da budete ljubitelj vina“, rekao je Pjer Mansur, sudija i regionalni…

Alimpijević odabrao 18 imena, na spisku Nikola Jokić

Objavljen je spisak 18 imena koja će predstavljati reprezentaciju Srbije tokom julskog…

Džefri Epstin je koristio modnu industriju kako bi pronašao žrtve za zlostavljanje

Džefri Epstin sistematski je koristio modnu industriju kako bi pronašao žrtve za zlostavljanje.…

FIFA uvodi novu ofsajd tehnologiju na Mundijalu

Odloženo podizanje ofsajd zastavice moglo bi uskoro da postane prošlost. FIFA je predstavila novu…

Rafael Nadal napravio svoju listu 10 najboljih sportista

Bivši španski teniser Rafael Nadal je napravio svoju listu 10 najboljih sportista svih…