EKSPRES VESTI

Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo


Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.


Email
Pošaljite nam Vašu priču na email
 Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. 

Traži 

Sviđa ti se ono što čitaš? Podeli ovu vest:
 
 

Zašto je morala umreti? Najpodmukliji slučaj ubistva u Nemačkoj

|

Ove devojke imaju mnogo toga zajedničkog: Shahraban K. i Khadidja imaju 23 godine, aktivnesu  na Instagramu – i izgledaju zbunjujuće slično. 


Spektakularno ubistvo u Ingolštatu postaje sve apsurdnije: telo 23-godišnje devojke navodno je bilo toliko unakaženo da roditelji Shahraban K. nisu mogli reći da je mrtva osoba zaista njihova kći. Devojkaa je  ubijena s 55 ubodnih rana nožem.

U Ingolstadtu 16. avgusta na zadnjem sedištu parkiranog mercedesa pronađeno je krvavo telo 23-godišnjakinje.

Roditelji su pretpostavljali da će to biti njihova kći. Međutim, obdukcija tela izazvala je velike sumnje u identitet devojke. Ispostavilo se da žrtva nije 23-godišnji vlasnica automobila kako se prvobitno sumnjalo. Umesto toga, žrtva je bila "dvojnica", "varljivo sličnog" izgleda, takođe 23-godišnja žena iz Alžira Khadidja M.

Khadidja M. je bila aktivna i na TikToku

Kad se nemačka Iračanka u utorak naveče nije vratila sa sastanka s buvšim suprugom iz Ingolstadta (Bavarska), njeni su roditelji iz Minhena krenuli u potragu.

Zabrinuti roditelji su svojim automobilom obilazili moguća mesta susreta u gradu. Tokom potrage otkrili su kćerkin mercedes u u jednoj ulici (Preisser Straße)!

Devojka je ležala na zadnjem sedištu sva u krvi - ubijena s 50-ak uboda! Svedoci su videli kako roditelji pokušavaju razbiti stakla na autu. Bez uspeha!

Oko 23:35 meštani su pozvali Hitnu pomoć. Policija je provalila u Mercedes, ali hitna pomoć nije mogla ništa .

Čak ni roditelji Scharahbahn K. nisu mogli da primete određene činjenice, verovatno zato što ih policija zbog pokušaja reanimacije i radi osiguranja dokaza nije pustila dovoljno blizu tela. Roditelji su kasnije u policijskoj stanici saznali da mrtva devojkaa nije njihova kćerka. Međutim, do tada su roditelji i ostala rodbina doneli cveće i sliku svoje kćeri na mestu zločina. Policija je, međutim, vrlo brzo i, kako se pokazalo, opravdano posumnjala u identitet devojke.

Veče nakon toga, pod velikom sumnjom uhapšeni su Scharahbahn K., za koju se verovalo da je mrtva, i 23-godišnji Albanac sa Kosova Sheqir K. Oni se sumnjiče da su zajedno ubili 23-godišnju Alžirku.

Osumnjičeni kosovski Albanac
Osumnjičeni kosovski Albanac

Ali zašto?

Ubistvo dvojnice Scharahbahn K. očito je bila namerna prevara. Je li Scharahbahn K. lažirala sopstenu smrt? U kakvom je odnosu s Albancem, koji je također uhapšen? Šta njih dvoje redom povezuje sa žrtvom ubistva? Ovo su hitna pitanja koja policija sada mora razjasniti.

Policija govori o "zapanjujućoj sličnosti". Smatraju da je moguće da je Khadija,  morala umreti jer je Sharaban K. htela lažirati  smrt kako bi zvanično nestala. "To je prva hipoteza".

Ubistvo zbog ljubomore?

Teorija ljubomore: Khadidja M., koja je na Instagramu aktivna kao beauty blogerica, navodno je bila u vezi s reperom iz Ingolstadta  Je li Sharaban K. angažovala Albanca Sheqira K. da se uz njegovu pomoć  reši svoje protivnice? Policija kaže: "Trenutno nemamo saznanja o tome, ali istražujemo i tu mogućnost." Navodno je za ubistvo plaćeno 80000 evra. Je li se doista nadala da će početi vezu s reperom nakon što mu  devojka umre?

Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?

Verujemo da svako zaslužuje da razume svet u kojem živi. Takvo znanje pomaže stvaranju boljih građana, komšija, prijatelja, roditelja i vladara ove planete. Za produkciju dobrog novinarstva potrebni su resursi.

Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.

Najnovije

Razlika između njih je 49 godina! Beloruski predsednik Lukašenko ima romansu s mladom kraljicom ljepote

U Minsku se poslednjih dana šire glasine o navodnoj vezi beloruskog predsednika Aleksandra…
Plahotnjuk, Foto: Reuters

Nekada najmoćniji čovek Moldavije osuđen na 19 godina zatvora

Sud u Kišinjevu osudio je danas Vladimira Vlada Plahotnjuka, svojevremeno najbogatijeg i…

U ovih 5 horoskopskih znakova rađaju se najlepše žene

Prema astrološkim tumačenjima, ovo su znakovi u kojima se najčešće rađaju žene koje plene svojom…

RTS ukinuo redakciju dečijeg programa

Upravni odbor RTS-a ukinuo je redakciju dečijeg programa. EKSPRES VESTI Demokratija umire u tami…
Jessica Rosencrantz

Švedska ministarska za odnose sa EU: Srbija se kreće u pogrešnom pravcu

Ovakav razvoj događaja suprotan osnovama pristupanja EU Švedska ministarska za odnose sa EU Jesika…
Rektor Đokić

Rektor Đokić: Ukoliko građani i studenti budu tražili od mene angažman, ja sam spreman da ga prihvatim

Rektor Uninverziteta u Beogradu Vladan Đokić rekao je večeras da je ulazak pripadnika Uprave…

Izborna snaga studentskog protesta - SNS više nije pojedinačno najjača stranka

Studenti pojedinačno najjači u Kuli. Na prethodnim lokalnim izborima članovi sadašnje vladajuće…

Pobeda Srbije protiv Saudijske Arabije

Reprezentacija Srbije savladala je Saudijsku Arabiju – 2:1 (0:1) posle preokreta i dobrog izdanja…