Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Kovčeg sa posmrtnim ostacima kraljice Elizabete Druge stigao je večeras u Bakingemsku palatu.
Hiljade ljudi stajalo je duž rute od 23 kilometra dok je pogrebno vozilo putovalo iz Northolta u zapadnom Londonu i uzvikivalo "Nek bog spasi kraljicu" i tapšalo javljaju britanski mediji.
U palati su čekali njen sin kralj Čarls Treći, prinčevi Vilijam i Hari i drugi članovi porodice.
Kovčeg je dovezen vojnim avionom u London a prethodno je bbio izložen u katedrali svetog Džajlsa u Edinburgu
Kovčeg će potom kočijama biti odvezen do sale u parlamentu gde će biti izložen četiri dana do sahrane u ponedeljak u Vestminsterskoj opatiji.
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.