Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Istražni komitet Rusije proučavaće informacije o nehumanim eksperimentima predstavnika SAD nad pacijentima u psihijatrijskoj bolnici u Harkovskoj oblasti.
"Istražni komitet će od Ministarstva odbrane Ruske Federacije zatražiti informacije o nehumanim eksperimentima sprovedenim u biološkim laboratorijama na teritoriji Ukrajine", navodi se na Telegramu.
Prema novim podacima, predstavnici SAD su u Ukrajinu stigli preko trećih zemalja i sproveli eksperimente na pacijentima u psihijatrijskoj bolnici u blizini Harkova.
Istražitelji će dati krivično-pravnu ocenu radnji svih umešanih lica.
Ranije je Igor Kirilov, načelnik radijacione, hemijske i biološke odbrambene jedinice Oružanih snaga Rusije, saopštio da je rusko Ministarstvo odbrane dobilo nove informacije o nehumanim eksperimentima Ministarstva odbrane SAD nad građanima Ukrajine u mentalnoj bolnici u selo Strelečije, oblast Harkov.a
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.