Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Ministarka u vladi Viktorije Džesinta Alen u pokušaju da opravda odluku o ukidanju vize Novaku Đokoviću izrekla je, slobodno bismo mogli reći - glupost i budalaštinu.
Naime, ona tvrdi da su teniseri, među njima i Novak Đoković, dobili izuzeće od vakcinacije da bi mogli da nastupaju na Australijan openu, ali ne i da mogu da pređu državnu granicu.
Kako to ide jedno bez drugog, nije umela da objasni.
O svemu ovome opširno je pisao Dejli mejl, navodići ovu izjavu australijske političarke.
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.