Novinar je ispričao da je mnogo godina radio u SAD i priznao da ga je politika Bajdena naterala da se prvi put u životu zabrine za dalju sudbinu države.
„Šta će biti sa tom državom koja je rodila predsednika Džozefa Bajdena? Retko slabog predsednika, najslabijeg u američkoj istoriji?“, zapitao se Komori.
Po njegovom mišljenju, propadanje SAD je razlog što je država izgubila „snagu supersile“. Osim toga, on se požalio da je uništena „muška slika“ Amerike koja je, priznao je Komori, bila simpatična.







