Na društvenim mrežama osvanuo je snimak na kojem se vidi kako zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić slavi u prostoriji sa živom muzikom i zastorima na prozorima.
Odgovarajući na optužbe da je bio na korona žurki, sa koje su objavljene fotografije na društvenim mrežama, Vesić kaže da je veliki navijač Zvezde i da svoje emocije ne krije.
"Posle sinoćne pobede mog kluba nad Partizanom i osvojene titule došao sam u klupski hotel koji se nalazi na stadionu u kome su bili igrači, stručni štab na čelu sa Dejanom Stankovićem i rukovodstvo kluba sa Svetozarom Mijailovićem i Zvezdanom Terzićem. Čestitao sam im osvojenu titulu jer oni su moji prijatelji", navodi zamenik gradonačelnika Beograda.
Kako kaže, sedeli su u poluotvorenom prostoru klupskog hotela sa terasom.
Primetio je da su igrači pozvali muziku na proslavu što nije u skaladu sa epidemiološkim merama.