Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Telo Jovana Veselinovića (18) pronađeno je jutros u ulici Branka Krsmanovića u Nišu
Telo je otkriveno jutros oko 9.30 sati u zgradi koja je u izgradnji.
Podsetimo, mladić iz Niša, nestao je u sredu uveče 17. februara, bez ikakvog traga, kada se rastao sa svojim drugovima u centru grada. Njegov telefon bio je dostupan do četiri sata ujutru do kad ga je majka neprekidno zvala. Poslednji put je lociran u Bulevar Nemanjića, a onda je ugašen.
O svemu je obavešteno Više javno tužilaštvo.
- Policija mi je saopštila da je naš Jovan nastradao pod nerazjašnjenim okolnostima. Još ne znamo da li nesrećan slučaj ili ubistvo. U toku je njegova obdukcija koja će dati odgovore - izjavila je majka Milica Cvetković koja apeluje na novinare da se suzdrže i ne objavljuju da se Jovan ubio. Ona se u ime porodice zahvaljuje svima koji su prethodnih dana bili uz njih - rekla je majka Milica.

Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.