Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Bajden, koga su mnogi mediji već proglasili za pobednika predsedničkih izbora u SAD, zalagao se svojevremeno za okupaciju Srbije.
- Trebalo bi da odemo u Beograd i da okupiramo tu zemlju u japansko-nemačkom stilu - rekao je Bajden u maju 1999. godine.
Meet the Press, May 9, 1999 Joe Biden: "We should go to Belgrade and we should have a Japanese-German style occupation of that country."#Serbia #NATOaggression1999 #JoeBidenRacist #DemonRats #ClintonCrimeFamily #BidenCriminalFamily #Warmongers #MeetThePress pic.twitter.com/iYs3Ag3Ejb
— Who are the Friends Of Serbs? (@FriendsOfSerbs) October 26, 2020
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.