Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Nakon što je Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu utvrdilo da ni policija, niti bilo koji drugi službenik bezbednosti angažovan na velikom skupu 15. marta u Beogradu, nije koristio takozvani „zvučni top“, a isto su tvrdili i brojni drugi funkcioneri poput ministra policija Ivice Dačića, pojavila se fotografija uslikana sa bočne strane zgrade Skupštine tokom trajanja protesta.
Državni vrh, počevši od predsednika Republike Aleksandra Vučića, zatim predstavnika iz Vojske Srbije i ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića, tvrdili su da „zvučni top“ nije upotrebljen, a Više javno tužilaštvo u Beogradu je otišlo korak dalje i naložilo Prvom osnovnom javnom tužilaštvu da identifikuje i procesuira one koji su na društvenim mrežama i u javnom prostoru govorili o „zvučnom topu“.
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.