Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Putin je konstatovao da Rusiju ne zovu na taj događaj, a istovremeno govore da se bez nje ne može.
„Sada se, kao što znate, promoviše ideja o održavanju nekakve konferencije u Švajcarskoj. Nas tamo ne zovu. Štaviše, oni smatraju da mi tamo nemamo šta da radimo. Istovremeno govore da bez nas ništa ne može da se reši. A s obzirom da mi tamo ne idemo… to je već luda kuća“, ocenio je ruski lider.
On je dodao da „govore da ruska strana odbija pregovore“.
„Nisu nas zvali, a kažu da mi odbijamo (pregovore). Bilo bi smešno da nije tužno“, rekao je ruski lider.
Putin je dodao da je Moskva protiv nametanja šema za ukrajinsko rešenje koje nemaju veze sa stvarnošću.
„Još jednom želim da naglasim da smo mi za (pregovore o mirnom rešenju), ali ne u formatu da nam nameću bilo kakve šeme koje nemaju veze sa realnošću“, poručio je ruski lider, komentarišući inicijativu Švajcarske o održavanju samita o Ukrajini bez Rusije.
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.