Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u gostima Igokeu sa 81:63 (20:17, 20:15, 26:13, 15:18), u meču prvog kola regionalne ABA lige.
Zvezdu je do pobede predvodio Majk Tobi sa 19 poena i osam skokova, a pratili su ga Rokas Giedraitis sa 12, Dalibor Ilić sa 11 i Luka Mitrović sa 10 poena.
Najefikasniji kod Igokee bili su Nikola Tanasković sa 16 i Marko Jeremić sa 15 poena.
U narednom kolu, Zvezda će dočekati Cedevita Olimpiju, dok će Igokea gostovati Splitu.
Trener Duško Ivanović nije mogao na ovom meču da računa na čak četvoricu igrača: Nejpira, Hangu, Bjelicu i Davidovca, ali su crveno-beli pokazali kvalitet i slavili rutinsku pobedu na parketu koji je u prošlosti znao da bude vrlo neugodan za Crvenu zvezdu.







