Odbojkaši reprezentacije Srbije pretrpeli su danas poraz od ekipe Japana 3:1 (22:25, 25:21, 25:23, 25:20) u drugom meču prve nedelje Lige nacija.
U selekciji Srbije istakli su se Pavle Perić sa 22, Dražen Luburić sa 17 i Miran Kujundžić sa deset poena. U pobedničkom timu su se istakli Juji Nišida sa 24 i Juki Išikava sa 17 poena.
Borili su se žestoko izabranici Igora Kolakovića, ali nisu uspeli da osvoje više od jednog seta. U veoma visokom ritmu se igralo tokom čitavog meča i vodila se fantastična borba za svaku loptu, za svaki poen.







