EKSPRES VESTI

Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo


Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.


Email
Pošaljite nam Vašu priču na email
 Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. 

Traži 

SPORT

Petrić: Zvezda i Partizan najveći problem u srpskom fudbalu

Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić izjavio je  da su Crvena zvezda i Partizan glavni problemi srpskog fudbala.

Petrić se osvrnuo na dešavanja nakon poslednjeg kola Superlige u kom je njegov tim remizirao sa Javorom (3:3), dok je Crvena zvezda u sedmom minutu sudijske nadoknade savladala Radnički iz Niša sa 2:1.

Nakon toga usledio je "rat" saopštenjima večitih rivala, a Petrić smatra da Zvezda u poslednjih nekoliko godina ima pomoć sudija.

Najveći problem u srpskom fudbalu su Zvezda i Partizan.

Trenutno, zadnjih godina, problem pravi Zvezda. Ono što ja sigurno znam je da ćemo se boriti da odigramo na najbolji mogući način svaku utakmicu. Bolje biti ranjeni vuk u toj borbi, nego dresirana pudlica u cirkusu. Nema više pritiska, šta god da se desi", izjavio je Petrić i dodao: "Generalno, ovo što sam rekao da ne bih voleo da se narod posvađa zbog fudbala. Mogu da osetim da se nešto dešava i kao trener i kao funkcioner sam mogao. Da ne bude da se žalim, imao je i Partizan u prošlosti da mu neko progleda kroz prste, kao što sad ima Zvezda. To se odnosi na sudije. Nekad se pomagalo Partizanu, sad se pomaže Zvezdi. Trebalo je da završimo 3:1 protiv Javora. Nama saopštenja ne trebaju. Nismo bili slikari, bavimo se ovim poslom. Ne verujem da je Javor poslao saopštenje".

Trener Partizana dao je konkretan primer sudijske protekcije prema Partizanu i Crvenoj zvezdi. "Pitao sam sudiju protiv Javora zašto ne daš Menigu žuti karton. Meni ta pomoć ne treba. Izvinio sam se klupi Javora što sudija mom igraču nije dao karton".

Sviđa ti se ono što čitaš? Podeli ovu vest:

Najnovije

Kristijano Ronaldo najstariji starter u istoriji Mundijala

Portugalska fudbalska zvezda Kristijano Ronaldo nastavlja da pomera granice i ispisuje istoriju,…

15. teniser sveta otkazao Vimbldon

Italijanski teniser Lorenco Muzeti otkazao je učešće na predstojećem Vimbldonu u Londonu jer se…

Novo pojačanje crno-belih biće Derek Vilis

Partizan nastavlja da sklapa tim za sezonu 2026/27, a novo pojačanje crno-belih biće Derek…

Objavljeni rezultati najvećeg svetskog vinskog takmičenja: Među zemljama pobednicima brojna iznenađenja

„Nikada nije bilo bolje vreme da budete ljubitelj vina“, rekao je Pjer Mansur, sudija i regionalni…

Alimpijević odabrao 18 imena, na spisku Nikola Jokić

Objavljen je spisak 18 imena koja će predstavljati reprezentaciju Srbije tokom julskog…

Džefri Epstin je koristio modnu industriju kako bi pronašao žrtve za zlostavljanje

Džefri Epstin sistematski je koristio modnu industriju kako bi pronašao žrtve za zlostavljanje.…

FIFA uvodi novu ofsajd tehnologiju na Mundijalu

Odloženo podizanje ofsajd zastavice moglo bi uskoro da postane prošlost. FIFA je predstavila novu…

Rafael Nadal napravio svoju listu 10 najboljih sportista

Bivši španski teniser Rafael Nadal je napravio svoju listu 10 najboljih sportista svih…