Novak Đoković nije gubio vreme pronalazeći vrhunsku formu nakon više od dva meseca prisilnog odsustvovanja sa terena.
88-struki osvajač titula nadigrao je Španca Pabla Andujara 6-0, 6-3 i stigao do četvrtfinala Tel Aviv Watergen Opena i to posle 16 godina.
Bio je to najmanji broj gemova koje je Đoković izgubio u bilo kojem meču ove sezone.
Prvi set je trajao samo 28 minuta, a onda je na samom startu drugog dela igre navijačima priređen pravi šou.
Srpski teniser će u četvrtfinalu turnira koji se igra za 250 bodova igrati protiv svog prijatelja, Vaseka Pospišila iz Kanade koji je ranije pobedio Edana Lesema u dva seta.
INCREDIBLE 😤@telavivopen | #TelAvivOpen | @DjokerNole pic.twitter.com/77JvY2iWi2
— ATP Tour (@atptour) September 29, 2022







