Srpska teniserka Olga Danilović pobedila je Dalmu Galfi iz Mađarske sa 2:1, spasivši dve meč lopte i plasirala se u drugo kolo drugog grend slem turnira u sezoni.
Po setovima je bilo 3:6, 7:6, 6:2 za Danilovićevu u meču koji je trajao skoro dva i po sata.
Naredni rival srpskoj igračici biće teniserka iz Švajcarske Džil Tajhman, koja je sa 2:0 pobedila Bernardu Paru.







