Francuski teniser Ugo Grenije predao je meč jer ima koronavirus.
Grenije je igrao protiv Salvatorea Karusa na čelendžeru u Bendigu.
Bila je to velika borba i meč je trajao dva i po sata.
Grenije je gubio 4-0 u trećem setu i onda je tražio pomoć doktora.
Kada je doktor došao, Grenije je stavio masku i odlučio da preda meč.
Rekao je da ide jer ima koronu.







