Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kruševački Napredak sa 2:0 na gostujućem terenu u okviru 19. kola Superlige Srbije.
Izabranici Dejana Stankovića su još jednom odlučnom partijom došli do nova tri boda i ujedno 16 prvenstvene pobede.
Beogradski crveno-beli su prikazali sjajnu partiju na stadionu "Mladost" u Kruševcu, a u strelce su se upisali Milan Rodić i Aleksandar Katai.
- Bilo je ovo teško gostovanje, a čestitao bih i Napretku na igri. Mislim da smo u prvom poluvremenu imali inicijativu, mogli smo postići i gol više, na kraju smo dali dva. U drugom poluvremenu je rival izašao više i u prvih dvadesetak minuta nam stvorio nekoliko prilika. Bila je dobra utakmica i lično sam zadovoljan, pogotovo prvim poluvremenom, u nastavku smo se malo i "štedeli", usled napornog ritma u kom smo i zbog svega onog što nas čeka - rekao je Deajan Stanković.







