Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u trećem meču finala ABA Lige od ekipe Budućnosti rezultatom 75:71. Srpska ekipa vodi sa 2-1 u finalnoj seriji, pa će i u narednoj utakmici u Podgorici imati šansu za titulu.
Serija ostaje u Podgorici, već u ponedeljak je četvrta utakmica i nova prilika za Crvenu zvezdu da osvoji novi trofej ABA lige. Ostaje nada u utakmici gde su svi akteri jednaki i bez jednog čoveka.
Kod Zvezde su se istakli Lojd sa 19 i Dobrić sa 17 poena.
Dvocifreni su bili i Davidovac i Noko sa po 10 poena, dok je centar Zvezde imao i 11 skokova.
Budućnost je izvela 34 slobodna bacanja, a Zvezda 14.







