Košarkaši Crvene zvezde pobedili su kao domaćini ekipu Igokee, 69:66 u meču 25. kola ABA lige.
Crvena zvezda – Igokea 69:66 (19:22, 11:20, 13:7, 26:17)
Utakmica je odigrana u dvorani „Aleksandar Nikolić“ bez prisustva publike uz poštovanje zdravtsvenih protokola.
Ekipa Crvene zvezde tako je u utakmici koja je opravdala epitet derbija stigla do 19. pobede čime su se crveno-beli probili na čelnu poziciju u regionalnom takmičenju.
U izuzetno tvrdoj i borbenoj utakmici crveno-beli su do trijumfa stigli u penal završnici pošto su gosti vodili veći deo utakmice čime su nagradjeni za veliku borbenost i energiju koju su uložili u ovoj utakmici.
Najefikasniji u redovima pobednika bio je Džordan Lojd sa 18 poena, dok je Kori Volden postigao 16.
Kod gostiju iz Aleksandrovca, najbolji je bio Entoni Klemons sa 16 poena.







