Fudbaleri Betisa i Atletiko Madrida odigrali su nerešeno sa 1:1 u meču 30. kola La Lige. Bod je bio dovoljan timu iz prestonice Španije da se vrati na prvo mesto na tabeli domaćeg šampionata.
Izabranici Dijega Simeonea ponovo su napravili kiks u La Ligi, ali i uprkos tome uspeli da se vrate na prvo mesto na tabeli.
Atletiko u poslednjih pet mečeva ima samo dve pobede.
Atletiko se tako vratio na prvo mesto, ali sa samo bodom prednosti u odnosu na drugoplasirani Real i dva boda više od Barselone.
Betis sa druge strane zauzima šesto mesto u domaćem prvenstvu.







