Nakon utakmice s Argentinom i poraza 23:19 Lino Červar je šokirao sve.
U prenosu uživo na RTL televiziji Červar je nakon utakmice rekao:
- Razočaran sam, preuzimam odgovornost, to treba napraviti. Jasno mi je. Živio sam za ovu reprezentaciju 20 godina, vjerujte mi da sam dao sve od sebe, stvarno jesam, živio sam za njih
Znači li to da nas nećete voditi na OI u Tokiju? - upitala je novinarka
- Ja odlazim nakon SP-a. To je moja definitivna odluka. Neću prespavati pa promijeniti mišljenje, to je to.







