Hoćeš li podržati ekspres vesti danas?
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.
Srpske Internet Novine - BEZ UVREDE I BEZ CENZURE - O čemu Srbija ćuti mi nećemo
Ekspres vesti osnovane su 2014. godine i od tada su postale jedan od vodećih novinskih portala u Srbiji.
Budući da je snimak tog događaja objavljen u medijima i na društvenim mrežama, pozivamo građane koji prepoznaju muškarca sa snimka ili imaju bilo kakve informacije o njegovom boravištu i kretanju, da se jave, pozivom na broj 192 ili da se obrate najbližoj policijskoj stanici
Policijska uprava u Novom Sadu intenzivno radi na identifikaciji osobe koja je, danas, na uglu Bulevara oslobođenja i Jaše Tomića, oskrnavila mesto na kome građani, već mesecima, odaju poštu nastradalima u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u ovom gradu, saopštio je MUP.
U saopštenju se pozivaju građani koji imaju informacije o osumnjičenom da se jave policiji.
Zborovi Novog Sada zahtevaju od nadležnih organa da se po hitnom postupku identifikuje i procesuira osoba koja je u nedelju, 4. maja usred dana pred očevicima urinirala po cveću i svećama koje su građani ostavljali preko puta Železničke stanice kao pomen za 16 žrtava pada nadstrešnice, među kojima je dvoje dece.
„Ovaj monstruozni postupak duboko je potresao građane Novog Sada i cele Srbije, jer predstavlja dodatnu potvrdu legitimizacije monstruoznosti nasilnika i osionih pojedinaca koji već mesecima verbalno i fizički napadaju studente i građane, a sada i same žrtve pada nastrešnice, ljude koji su poginuli zbog duboko ukorenjene korupcije u svim nivoima lokalne i republičke vlasti, koju je vladajuća stranka godinama baštinila. Čin uriniranja po spomeniku nečije tragične, kriminalom izazvane smrti predstavlja poslednji, onaj najpotresniji nivo bahatosti i zla koje godinama generišu režim i režimski mediji i to dan nakon što je Srbija obeležila godišnjicu masakra u osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” u Beogradu i masakra u Duboni i Malom Orašju i šest meseci od pada nadstrešnice u Novom Sadu“, ističu zborovi Novog Sada.
Možeš podržati ovu misiju tako što ćeš danas dati poklon našem portalu. Hoćeš li nam se pridružiti? Podeli ovu vest sa svojim prijateljima.